Dzisiaj (poniedziałek, 16 kwietnia) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrane zostały mistrzostwa powiatu kamiennogórskiego w piłce nożnej gimnazjalistów.
Cztery drużyny z powiatu kamiennogórskiego walczyły o tytuł mistrzowski i awans do półfinału strefy, który rozegrany zostanie w Kamiennej Górze.
Turniej wygrała drużyna Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry. Kolejne miejsca zajęły reprezentacje gimnazjów z Pisarzowic, Lubawki i Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry.

fot. AK
Przeczytaj o turnieju dziewcząt
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze