Dzisiaj (czwartek, 12 kwietnia) na Orliku przy ul. Lubawskiej rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły drużyny Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry, Gimnazjum w Krzeszowie, Gimnazjum w Lubawce i Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Reprezentacje walczyły o pierwsze miejsce dające prawo gry w zawodach wyższego szczebla.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra : Gimnazjum Krzeszów - 0:6 (0:3)
Gimnazjum Lubawka : Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra - 3:6 (3:4)
Gimnazjum Krzeszów : Gimnazjum Lubawka - 5:1 (3:1)
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra : Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra - 1:1 (0:0)
Gimnazjum Krzeszów : Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra - 3:1 (1:1)
Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra : Gimnazjum Lubawka - 2:1 (1:1)

fot. AK
Turniej wygrała drużyna z Krzeszowa, drugie miejsce zajęła kamiennogórska "dwójka", trzecie Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry, a czwarte Gimnazjum z Lubawki.
Skład zwycięskiej drużyny: Paulina Czekirda, Kamila Fudała, Emilia Gamoń, Agata Homoncik, Alicja Kamińska, Kinga Kuczyńska, Julia Migacz, Ewa Pawłowska, Julia Ruman, Kinga Stanek, Anna Surma

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze