Reklama

Piłkarskie igrzyska dziewcząt

Dzisiaj (czwartek, 12 kwietnia) na Orliku przy ul. Lubawskiej rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Do rywalizacji przystąpiły drużyny Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry, Gimnazjum w Krzeszowie, Gimnazjum w Lubawce i Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Reprezentacje walczyły o pierwsze miejsce dające prawo gry w zawodach wyższego szczebla.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra : Gimnazjum Krzeszów - 0:6 (0:3)
Gimnazjum Lubawka : Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra - 3:6 (3:4)
Gimnazjum Krzeszów : Gimnazjum Lubawka - 5:1 (3:1)
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra : Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra - 1:1 (0:0)
Gimnazjum Krzeszów : Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra - 3:1 (1:1)
Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra : Gimnazjum Lubawka - 2:1 (1:1)

Reklama

fot. AK

Turniej wygrała drużyna z Krzeszowa, drugie miejsce zajęła kamiennogórska "dwójka", trzecie Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry, a czwarte Gimnazjum z Lubawki.

Skład zwycięskiej drużyny: Paulina Czekirda, Kamila Fudała, Emilia Gamoń, Agata Homoncik, Alicja Kamińska, Kinga Kuczyńska, Julia Migacz, Ewa Pawłowska, Julia Ruman, Kinga Stanek, Anna Surma

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama