Podczas majówki w Lubawce rozegrany zostanie V Turniej Przyjaźni. Zawody zaplanowane są na czwartek (2 maja) na Stadionie Miejskim w Lubawce. Trwają zapisy drużyn.
Turniej odbędzie się w kategorii 2003 i starsi, zagrają drużyny 5+1. Jedynym wymaganiem jest posiadanie jednolitych strojów. Na każdego zawodnika będzie
czekać kiełbasa z ogniska oraz napój.
Zapisy możliwe są do 26 kwietnia pod numerem 609 927 957.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze