Reklama

Piłkarski przykład

Młodzi mieszkańcy Lubawki pokazali dzisiaj (niedziela, 13 lipca) jak niewiele potrzeba, aby zorganizować imprezę dla siebie i rówieśników.


Grupa sympatyków lubawskiego Orła, przy niewielkim wsparciu klubu zorganizowała I Turniej Przyjaźni. Przygotowania trwały tydzień. Na grę zdecydowały się cztery drużyny, trzy z Lubawki i jedna z Kamiennej Góry.

Turniej wygrała drużyna Kasztelan z Lubawki w składzie: Daniel Adamowicz, Krystian Adamowicz, Arkadiusz Walczak, Sergiusz Orzechowski, Damian Burek, Albert Pogwizd, Piotr Gleb, Kacper Schabiński i Michał Majerski. Ekipa wygrała wszystkie mecze.



Drugie miejsce, z dwoma zwycięstwami, zajęła drużyna FC 1. Lubawka grająca w składzie: Karol Jaworski, Rafał Czura, Kamil Mróz, Mateusz Czerwiński, Natan Ryl, Tomasz Kondoł, Dawid Niemiec, Kamil Popławski, Tomasz Gwiżdż.

Reklama



W turnieju zagrały również drużyny Rynek Kamienna Góra (Przemysław Gajdosz, Mateusz Kolat, Kamil Adamczyk, Adrian Stroczyński, Dominik Tarnowski, Damian Samulewski, Patryk Chruściel, Mateusz Samulewski) oraz FC Dwójka Lubawka (Marcin Rybka, Kamil Rybka, Paweł Karolewski, Jonatan Gabalski, Krystian Tama, Samuel Gabalski, Mariusz Karolewski).

Organizatorzy zapowiadają kolejne turnieje, jeszcze podczas tegorocznych wakacji. Szukają sponsorów.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama