Reklama

Piłkarski narybek

W Marciszowie zakończony został dzisiaj (środa, 13 listopada) projekt "Integracja i wychowanie młodzieży przez piłkę nożną". Uczestnicy zajęć spotkali się w Domu Kultury.


Projekt realizował piłkarski klub "Bóbr" Marciszów dzięki dofinansowaniu z programu "Działaj Lokalnie". Klub uzyskał 3 tys. zł wsparcia i zorganizował drużynę orlików oraz festyn dla wszystkich mieszkańców.

W zajęciach piłkarzy z roczników 2003-2004, tzw. orlików, udział brały kilkanaścioro młodych piłkarzy. W październiku drużyna wzięła udział w czterech turniejach. Rozgrywki kontynuowane będą wiosną.

Dodatkowo klub zorganizował sportowy festyn dla mieszkańców wsi, przygotowane zostały bramki, które wiosną ustawione zostaną na płycie nowego boiska. Czterdzieści osiem osób (w tym 42 młodych piłkarzy i 6 dorosłych opiekunów) pojechało na mecz Zagłębia Lubin z Widzewem Łódź.

Podczas dzisiejszego podsumowania każdy z młodych piłkarzy otrzymał pamiątkowy dyplom.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama