We wtorek (28 maja) w Bolesławcu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt odbył się finał strefy jeleniogórskiej. W zawodach wzięła udział reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry.
Dziewczęta zajęły trzecie miejsce. Przed nimi uplasowały się reprezentacje z Jeżowa Sudeckiego i Pisarzowic (obok Lubania).
Tabela końcowa rozgrywek Dziewcząt:
1. ZSP Pisarzowice
2. ZSP Jeżów Sudecki
3. SP 2 Kamienna Góra
4. SP Nowa Wieś
5. SP Osiek Łużycki
6. Bolesławiec SP 1
Skład dziewcząt SP2: M. Ozdobińska-E.Legutko, N.Skoczeń, W.Friedek, J.Sierosławska, A.Antoszczak; E.Mordarska, M. Kuś, opiekun Adam Nowak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze