Dzisiaj (czwartek, 2 maja) w Lubawce rozegrany został V Turniej Przyjaźni. Zawody były częścią majówkowej propozycji MGOK.
W turnieju wzięło udział sześć drużyn: IZ Wałbrzych, Lolki, Maja Team, Orzełki, FC Jawa oraz Rzeźnicy. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W półfinale Lolki pokonały drużynę Orzełków 1:0, drugi mecz rozstrzygnął się w rzutach karnych - Maja Team pokonał drużynę Rzeźników 5:4. W finale Maja Team pokonała Lolki 1:0.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze