Drużyny z powiatu kamiennogórskiego grać będą w pierwszej grupie piłkarskiej klasy B. Sezon rozpocznie się w weekend 27-28 sierpnia.
W grupie grać będzie 12 drużyn: FC Karpacz, Orzeł Lubawka, Dragon Miszkowice, Sezal 2 Janiszów, Lesk Sędzisław, Bóbr Opawa, Victoria Czadrów, Bóbr Marciszów, Bolko Bolków, Orły Lipienica, Kwarc Pisarzowice, Uran Okrzeszyn.
Runda jesienne ma się zakończyć w weekend 5-6 listopada.
90minut.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze