Reklama

Piłkarscy seniorzy

Cztery drużyny zagrały w dzisiejszym (sobota, 23 czerwca) turnieju piłki nożnej oldbojów w Lubawce.

 

Zawody im. Staszka Podobińskiego rozegrane zostały po raz czwarty. W Lubawce zagrały ekipy Olimpii Kamienna Góra, Czarnych Przedwojów, Włókniarza Chełmsko Śląskie i Orła Lubawka. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym".

Wygrała Olimpia, drugie miejsce zajęli Czarni, trzecie Włókniarz, czwarte Orzeł. Najlepszym bramkarzem został Wojciech Liber (Lubawka), piłkarzem Marcin Hadała (Kamienna Góra).

Gdy no boiskach rywalizowali dorośli, dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach.

Gościem turnieju był Jerzy Grzywiński, wieloletni działacz Orła.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama