Cztery drużyny zagrały w dzisiejszym (sobota, 23 czerwca) turnieju piłki nożnej oldbojów w Lubawce.
Zawody im. Staszka Podobińskiego rozegrane zostały po raz czwarty. W Lubawce zagrały ekipy Olimpii Kamienna Góra, Czarnych Przedwojów, Włókniarza Chełmsko Śląskie i Orła Lubawka. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym".

Wygrała Olimpia, drugie miejsce zajęli Czarni, trzecie Włókniarz, czwarte Orzeł. Najlepszym bramkarzem został Wojciech Liber (Lubawka), piłkarzem Marcin Hadała (Kamienna Góra).
Gdy no boiskach rywalizowali dorośli, dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach.
Gościem turnieju był Jerzy Grzywiński, wieloletni działacz Orła.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze