Reklama

Piłka z toyotą

W sobotę i niedzielę (19 i 20 grudnia) na sali w Lubawce odbył się turniej TOYOTA CUP zorganizowany przez klub Orzeł Lubawka. Założeniem turnieju było propagowanie piłki nożnej wśród dzieci z terenu gminy Lubawka.

 

W pierwszym dniu swoje mecze rozgrywały skrzaty i żaki, a w drugim orlicy. Oprócz pamiątkowych medali zawodnicy byli wyróżniani w kategoriach: najlepszy strzelec, zawodnik, bramkarz.

W turnieju brały udział drużyny: MKS Orzeł Lubawka, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Dragon Miszkowice i MKS Chełmsko Śląskie.

Łącznie zawodnicy rozegrali w ciągu dwóch dni 82 mecze strzelając 209 bramek.

Turniej odbył się na sali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce.

Turniej zorganizowany został dzięki wsparciu z programu "Pomoc z Toyoty" - Program wolontariatu pracowników TMMP.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama