W sobotę i niedzielę (19 i 20 grudnia) na sali w Lubawce odbył się turniej TOYOTA CUP zorganizowany przez klub Orzeł Lubawka. Założeniem turnieju było propagowanie piłki nożnej wśród dzieci z terenu gminy Lubawka.
W pierwszym dniu swoje mecze rozgrywały skrzaty i żaki, a w drugim orlicy. Oprócz pamiątkowych medali zawodnicy byli wyróżniani w kategoriach: najlepszy strzelec, zawodnik, bramkarz.
W turnieju brały udział drużyny: MKS Orzeł Lubawka, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Dragon Miszkowice i MKS Chełmsko Śląskie.
Łącznie zawodnicy rozegrali w ciągu dwóch dni 82 mecze strzelając 209 bramek.
Turniej odbył się na sali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce.
Turniej zorganizowany został dzięki wsparciu z programu "Pomoc z Toyoty" - Program wolontariatu pracowników TMMP.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze