W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze rozegrany został półfinał strefy dziewcząt w piłce siatkowej. Na boisku rywalizowały dziewczęta z gimnazjum.
Wyniki spotkań
Gim. Janowice Wielkie : Gim. Krzeszów 0:2 (12,11)
Gim. 1 Jelenia Góra : Gim. Gryfów śląski 0:2 (10; 15)
Gim. Janowice Wielkie : Gim .1 Jelenia Góra 2:0 (11; 11)
Gim. Krzeszów : Gim. Gryfów Sląski 0:2 (13;12)
Klasyfikacja końcowa
1. Gimnazjum Gryfów Śląsk
2. Gimnazjum Krzeszów
3. Gimnazjum Janowice Wielkie
4. Gimnazjum nr 1 Jelenia Góra
Skład Gimnazjum w Krzeszowie: P. Trzepak, E. Konar, K. Ogonowska, J. Wodnicka, P. Potoniec, R. Prawucka, M. Dumańska, J. Sikora, K. Padlewska, J. Kwiatek. Opiekun: Krystyna Piotrowska
Awans wywalczyły dwie najlepsze drużyny. Finał strefy odbędzie się w marcu w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze