Reklama

Piłka nożna w ramach Olimpiad Specjalnych

Wczoraj (wtorek, 16 kwietnia) w Bolesławcu rozegrany został XVII Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej 7?osobowej. Zawody były częścią Olimpiad Specjalnych.

 

Do rozgrywek zgłosiło się 11 ekip z 13 klubów województwa dolnośląskiego. W pierwszej fazie turnieju zespół ?Podaj Rękę? z Kamiennej Góry wygrał 2:0 z Atlasem Szarocin i został zakwalifikowany do grupy Zielonej. Zawodnicy z działającego przy Zespole Szkół Specjalnych klubu ?Podaj Rękę?: Adrian, Kacper, Kamil, Krzysztof i Kacper wystąpili wspólnie z klubem ?Promyk? Wojcieszów jako jedna drużyna i po całym turnieju mogli się cieszyć z pierwszego miejsca za co odebrali złote medale i nagrody rzeczowe od organizatorów. W turnieju głównym zespół ?Podaj Rękę? wygrał dwa mecze. Ponownie z Atlasem Szarocin 4 ? 1 (po golach Kamila ? 2, Kamila ? 1 i Pawła ? 1) i z Juniorem Milicz 6 ? 2 (Kamil ? 4, Adrian ? 1, Krzysztof ? 1) oraz jeden zremisował z Liczyrzepą Miłków 0 ? 0.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama