Wczoraj (wtorek, 16 kwietnia) w Bolesławcu rozegrany został XVII Dolnośląski Turniej Piłki Nożnej 7?osobowej. Zawody były częścią Olimpiad Specjalnych.
Do rozgrywek zgłosiło się 11 ekip z 13 klubów województwa dolnośląskiego. W pierwszej fazie turnieju zespół ?Podaj Rękę? z Kamiennej Góry wygrał 2:0 z Atlasem Szarocin i został zakwalifikowany do grupy Zielonej. Zawodnicy z działającego przy Zespole Szkół Specjalnych klubu ?Podaj Rękę?: Adrian, Kacper, Kamil, Krzysztof i Kacper wystąpili wspólnie z klubem ?Promyk? Wojcieszów jako jedna drużyna i po całym turnieju mogli się cieszyć z pierwszego miejsca za co odebrali złote medale i nagrody rzeczowe od organizatorów. W turnieju głównym zespół ?Podaj Rękę? wygrał dwa mecze. Ponownie z Atlasem Szarocin 4 ? 1 (po golach Kamila ? 2, Kamila ? 1 i Pawła ? 1) i z Juniorem Milicz 6 ? 2 (Kamil ? 4, Adrian ? 1, Krzysztof ? 1) oraz jeden zremisował z Liczyrzepą Miłków 0 ? 0.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze