Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze i Gimnazjum w Marciszowie awansowały z powiatu kamiennogórskiego do zawodów strefowych w piłce nożnej dziewcząt. Finał strefy odbędzie się w maju w Pisarzowicach (koło Lubania).
Na turniej przy Zespole Szkół przy ulicy Lubawskiej zgłosiło się osiem drużyn. Zawodniczki w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy w których rozegrano mecze każdy z każdym. Najlepsi awansowali do półfinałów.
W finale zmierzyły się piłkarki z Gimnazjum w Marciszowie oraz gospodarze Gimnazjum nr 1. W zaciętym spotkaniu nie padła bramka. O pierwszym miejscu zdecydowały rzuty karne. Lepiej poradziły sobie zawodniczki z Kamiennej Góry.

Wyniki spotkań:
I Grupa:
GIM Marciszów : GIM nr 2 3:0
GIM Chełmsko Śl. : SGEE 0:1
GIM 2 : GIM Chełmsko Śl. 1:1
SGEE : GIM Marciszów 0:5
GIM 2 : SGEE 0:0
GIM Marciszów : GIM Chełmsko Śl. 4:0
1. miejsce ? Gimnazjum w Marciszowie
2. miejsce ? Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej
3. miejsce ? Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze
4. miejsce ? Gimnazjum w Chełmsku Śląskim
II Grupa:
GIM 1 : GIM Lubawka 1:0
GIM Krzeszów : GIM Pisarzowice 1:1
GIM Lubawka : GIM Krzeszów 1:1
GIM Pisarzowice : GIM 1 1:1
GIM Lubawka : GIM Pisarzowice 0:0
GIM 1 : GIM Krzeszów 1:0
1. miejsce Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze
2. Gimnazjum w Pisarzowicach
3. Gimnazjum w Krzeszowie
4. Gimnazjum w Lubawce
Półfinały:
GIM Marciszów : GIM Pisarzowice 2:0 (2:0)
SGEE : GIM nr 1 0:3 (0:2)
Mecz o III miejsce: GIM Pisarzowice : SGEE 1:1 (1:1) 3:2 w karnych
Finał: Gim Marciszów : Gim 1 0:0 (0:0) 4:5 w karnych
Skład Gimnazjum nr 1: G. Całko, N. Dobrzańska, N. Jelińska, A. Pinczer, K. Skupień, P. Rzanna, M. Mysków, D. Jaszczur, A. Oleksy, M. Mordarska.
Skład Gimnazjum w Marciszowie: P. Piksa, A. Orszulak, Ż. Ciupak, M. Malik, A. Wiktor, A. Bienias, K. Gołuch
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze