W ramach Fit Festivalu dzisiaj (wtorek, 7 maja) na Orliku w Krzeszowie rozegrany został turniej piłki nożnej.
Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: Oldboye i Pagaz z Krzeszowa oraz Orły z Lipienicy.
Pierwsze miejsce i puchar wójta zdobyli Oldboye Krzeszów. Drugie miejsce zajął Pagaz, a trzecie Orły.
Wyniki spotkań:
Oldboye Krzeszów - Orły Lipienica 8 : 2
Pagaz Krzeszów - Oldboye Krzeszów 1 : 3
Orły Lipienica - Pagaz Krzeszów 0 : 7

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze