W najbliższą sobotę (24 sierpnia) na stadionie w Lubawce rozegrany zostanie Turniej Piłkarski o puchar posła Ryszarda Zbrzyznego. Jednocześnie podsumowany zostanie program "Przygoda w siodle 2".
Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00. Jako pierwsi zabawę zaczną piłkarze. Później na stadion dotrą konie i uczestnicy programu "Przygoda w siodle 2". Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w jeździe konnej.
Po zakończeniu rozgrywek turniejowych rozegrano zostanie mecz oldbojów.
Imprezę organizuje MKS Orzeł i KSIS Razem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze