W Przedszkolu Publicznym numer 2 w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) odbył się dzisiaj piknik rodzinny. Dzieci zaprosiły swoich rodziców do ogrodu.
Piknik zorganizowany został jako podziękowanie za rok współpracy przedszkola z rodzicami i przedszkolakami. Dodatkowo termin czerwcowy pikniku sprzyjają święta: dzień mamy, dzień taty i dzień dziecka.
Wspólne zabawy związane były ze smokiem, który ciągle ssał smoka. Animacje zostały prowadzone przez animatorów z Teatru z Wałbrzycha.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze