Fundacja Forum Staniszów oraz Hotel Pałac Staniszów zapraszają 09.06. (niedziela) o godz. 15.00 na piknik w pałacowym parku z Orkiestrą Dętą BORYNIA pod dyrekcją Ryszarda Uchera.
Piknik rozpocznie się przemarszem Orkiestry Dętej, która umili niedzielne popołudnie grając standardy muzyki rozrywkowej oraz marsze w romantycznej scenerii angielskiego parku krajobrazowego Pałacu Staniszów.
Do dyspozycji gości będą koce piknikowe lub miejsca siedzące na ławkach. Cena biletu na koncert z lampką szampana wynosi 25 PLN za osobę. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia kosza piknikowego w cenie 120 PLN dla dwóch osób, zawierającego butelkę wina, deskę serów, owoce i przekąski.
Uwaga! W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych termi n koncertu ulegnie zmianie.
Bliższe informacje pod numerem tel. 75 755 84 45 lub pisząc na adres: [email protected]. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.
Projekt ?Muzykalia Staniszowskie? realizowany jest przy wsparciu: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Urzędu Gminy Podgórzyn. Główny partner: GMT Guss- und Maschinenteile GmbH, Partnerzy: Tauron Ekoenergia, Dr. Schneider Automotive Polska, Jelenia Plast, DWS Dräxlmaier, Sopp Industrie GmbH Patroni medialni: Nowiny Jeleniogórskie, Schlesien heute, Business Woman&Life.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze