Reklama

Piknik w Pałacu

Fundacja Forum Staniszów oraz Hotel Pałac Staniszów zapraszają 09.06. (niedziela) o godz. 15.00 na piknik w pałacowym parku z Orkiestrą Dętą BORYNIA pod dyrekcją Ryszarda Uchera.

 

Piknik rozpocznie się przemarszem Orkiestry Dętej, która umili niedzielne popołudnie grając standardy muzyki rozrywkowej oraz marsze w romantycznej scenerii angielskiego parku krajobrazowego Pałacu Staniszów. 

Do dyspozycji gości będą koce piknikowe lub miejsca siedzące na ławkach. Cena biletu na koncert z lampką szampana wynosi 25 PLN za osobę. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia kosza piknikowego w cenie 120 PLN dla dwóch osób, zawierającego butelkę wina, deskę serów, owoce i przekąski.

Uwaga! W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych termi n koncertu ulegnie zmianie.

Reklama

Bliższe informacje pod numerem tel. 75 755 84 45 lub pisząc na adres: [email protected]. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

Projekt ?Muzykalia Staniszowskie? realizowany jest przy wsparciu: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Urzędu Gminy Podgórzyn. Główny partner: GMT Guss- und Maschinenteile GmbH, Partnerzy: Tauron Ekoenergia, Dr. Schneider Automotive Polska, Jelenia Plast, DWS Dräxlmaier, Sopp Industrie GmbH Patroni medialni: Nowiny Jeleniogórskie, Schlesien heute, Business Woman&Life.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama