Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych zaprosili swoje mamy z okazji ich święta na piknik nad wodą. Impreza odbyła się dzisiaj (26 maja, poniedziałek) nad kamiennogórskim Zalewem.
Uśmiechów i zabaw nie brakowało. Wychowankowie ZSS wzięli udział w grach i konkursach przygotowanych przez swoich nauczycieli. W organizację imprezy zaangażowało się również Stowarzyszenie ?Podaj Rękę?.
Dzieci i młodzież mogli za darmo popływać kajakami, łódkę i rowerem wodnym na akwenie. Zabawy na wodzie obserwowali ratownicy oraz nauczyciele, którzy również wozili swoich podopiecznych.
Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na posiłek regeneracyjny. Uczniowie przygotowali dla swoich mam laurki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze