Reklama

Piknik

Dzisiaj (sobota, 10 czerwca) w Marciszowie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka połączona z charytatywną zbiórką „Dzieci dzieciom”. Frekwencja dopisała.

 

W tym roku impreza z okazji Dnia Dziecka połączona została ze zbiórką pieniędzy na rzecz trójki najmłodszych mieszkańców wsi – Zuzi, Kacperka i Huberta. Na scenie swój występ artystycznych zaprezentowali uczniowie ze szkoły w Marciszowie. Było wesołe miasteczko oraz szereg atrakcji dla młodszych i starszych.

Podsumowanie zbiórki nastąpi jutro, w niedzielę, 11 czerwca. Organizatorem akcji była Rada Sołecka, społeczność szkoły oraz władze gminy Marciszów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama