Reklama

Piłkarskie wakacje

Dzisiaj (sobota, 30 czerwca) w Chełmsku Śląskim rozegrany został turniej piłki nożnej drużyn dziecięcych. Było to uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego.

 

W turnieju wzięły udział drużyny z klubów: MKS Orzeł Lubawka, Włókniarz Chełmsko Śląskie oraz MKS Chełmsko Śląskie. W rozgrywkach w kilku kategoriach wiekowych wzięło udział ok. 100 małych piłkarzy. Dla uczestników turnieju oraz kibiców przygotowany był poczęstunek. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale.

Turniej zakończył treningi młodych adeptów piłki nożnej. Do zmagań kluby powrócą po przerwie wakacyjnej.

Organizatorem turnieju był MKS Orzeł Lubawka oraz Włókniarz Chełmsko Śląskie. Inicjatywę wsparli: Bank Spółdzielczy ? sponsor główny oraz sponsorzy pomocniczy: ?Bistro na Mecie? Ewa Stawarz, Restauracja "U Matysa" Piotr Matyszczak, Rafał Szczuka, Magdalena i Arkadiusz Garbień.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama