Około godziny 2 w nocy 6 kwietnia kamiennogórscy policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena poruszającego się ulicami Kamiennej Góry.
Podczas kontroli okazało się, że samochód prowadzi 47-letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego. Okazało się, że w wydychanym powietrzu miał odpowiednik 2,59 promila alkoholu.
Kierowcy zatrzymano uprawnienia, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze