Dzięki odpowiedniej postawie świadka, policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Zatrzymany miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Na policję zadzwoniła osoba przypuszczające, że jedzie za osobą "na podwójnym gazie". Świadek cały czas jechał za podejrzanie zachowującym się mężczyzną, o swoim położeniu informował dyżurnego. Policjanci zatrzymali podejrzanego kierowcę do kontroli. Okazało się, że 44-latek wydmuchał 2,5 promila. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze