Wczoraj (poniedziałek, 13 sierpnia) po południu, podczas patrolu na terenie gminy Lubawka, policjanci zatrzymali kierującego hondą. Policjanci podejrzewali, że kierowca jest nietrzeźwy.
Podczas kontroli okazało się, że hondę prowadził 39-latek mieszkający na terenie gminy Lubawka. W wydychanym powietrzu miał 0,45 mg/l alkoholu (prawie promil). Mężczyzna stanie przed sądem. Na razie policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze