Reklama

Pijany rowerzysta

Kamiennogórscy policjanci 11 września września br. na terenie miasta Kamiennej Góry, zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę.

 

Policjanci w trakcie patrolu miasta, zauważali przemieszczającego się rowerzystę. Sposób jazdy wskazywał, iż najprawdopodobniej znajduje się pod wpływem działania alkoholu. Patrol zatrzymał mężczyznę do kontroli. Kierującym okazał się 60 ? letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Badane wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wobec kierującego znajdującego się w stanie nietrzeźwości, policjanci zastosowali grzywnę w drodze nałożenia mandatu karnego.

Asp. szt. Marta Nieć Wierzbicka
KPP Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama