Kamiennogórscy policjanci 11 września września br. na terenie miasta Kamiennej Góry, zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę.
Policjanci w trakcie patrolu miasta, zauważali przemieszczającego się rowerzystę. Sposób jazdy wskazywał, iż najprawdopodobniej znajduje się pod wpływem działania alkoholu. Patrol zatrzymał mężczyznę do kontroli. Kierującym okazał się 60 ? letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. Badane wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Wobec kierującego znajdującego się w stanie nietrzeźwości, policjanci zastosowali grzywnę w drodze nałożenia mandatu karnego.
Asp. szt. Marta Nieć Wierzbicka
KPP Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze