Ponad 3,5 promila "wydmuchał" rowerzysta zatrzymany dzisiaj (piątek, 17 maja) po godzinie 19 w Miszkowicach.
Policjanci z Lubawki zauważyli rowerzystę w pobliżu sklepu. Okazało się, że to 45-letni mieszkaniec gminy Lubawka. W pierwszym badaniu miał 1,76 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas drugiego badania wynik był jeszcze wyższy. Mężczyzna "wydmuchał" 1,83 mg/l, to odpowiednik 3,66 promila.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze