Kamiennogórscy policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę, który prowadził samochód na "podwójnym gazie" dodatkowo nie miał prawa jazdy.
Kierujący fordem zatrzymany został podczas patrolu. Badanie wykazało, że 30-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego, prowadził mając w wydychanym powietrzu 1,06 mg/l alkoholu (odpowiednik ponad 2 promili). Dodatkowo kierowca nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu.
Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze