Wczoraj (niedziela, 5 sierpnia) policjanci kamiennogórskiej "drogówki" zatrzymali do kontroli kierującego alfa romeo. Podejrzewali, że kierowca może być nietrzeźwy.
Podczas kontroli 27-letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra "wydmuchał" odpowiednik 2,2 promila. Okazało się również, że prowadził bez prawa jazdy. Uprawnień do prowadzenia pojazdów nigdy nie miał.
Kierującemu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze