Po ponad 2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu mieli dwaj rowerzyści zatrzymani przez kamiennogórskich policjantów 20 kwietnia.
Pierwszy z rowerzystów zatrzymany został na terenie gminy Kamienna Góra. Okazało się, że 59-letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra miał ponad 2,3 promila alkoholu.
Około godziny 23 w Kamiennej Górze policjanci zatrzymali kolejnego rowerzystę. Tym razem był to 33-latek, również miał ponad 2,3 promila.
Obaj rowerzyści ukarani zostali mandatami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze