Trzech nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego zatrzymali na terenie powiatu kamiennogórskiego w ostatnich dniach policjanci.
30 kwietnia w Chełmsku Śląskim policjanci zatrzymali do kontroli osobowe renault. Za kierownicą siedział 65-latek. Badanie wykazało u niego 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat i grzywna. Stracił też prawo jazdy.
Dzień później na terenie gminy Marciszów zatrzymany został 28-letni rowerzysta. Miał 1,7 promila. Tego samego dnia w Lubawce policjanci zatrzymali 36-letniego rowerzystę. Badanie wykazało u niego 2,14 promila. Rowerzyści ukarani zostali mandatami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze