Reklama

Pijani na drogach

Trzech nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego zatrzymali na terenie powiatu kamiennogórskiego w ostatnich dniach policjanci.

30 kwietnia w Chełmsku Śląskim policjanci zatrzymali do kontroli osobowe renault. Za kierownicą siedział 65-latek. Badanie wykazało u niego 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat i grzywna. Stracił też prawo jazdy.

Dzień później na terenie gminy Marciszów zatrzymany został 28-letni rowerzysta. Miał 1,7 promila. Tego samego dnia w Lubawce policjanci zatrzymali 36-letniego rowerzystę. Badanie wykazało u niego 2,14 promila. Rowerzyści ukarani zostali mandatami.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama