Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali 19 kwietnia policjanci na terenie gminy Lubawka.
Podczas patrolu na terenie gminy policjanci zauważyli motorowerzystę, który poruszał się w sposób wskazujący na możliwość jazdy pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu okazało się, że motorowerem jechał 38-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Badanie wykazało u niego około 1,6 promila alkoholu w organizmie.
Tego samego dnia policjanci wezwani zostali w związku ze zniszczeniem ogrodzenia na jednej z posesji. Na miejscu okazało się, że w w ogrodzenie wjechał ford prowadzony przez 36-letniego obywatela Polski, mieszkającego w Czechach. Badanie wykazało u niego blisko 1,8 promila alkoholu. Policjanci zabrali mu prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, grzywna i konieczność pokrycia kosztów naprawy ogrodzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze