Reklama

Pijani na drogach gminy Lubawka

Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali 19 kwietnia policjanci na terenie gminy Lubawka.

 

Podczas patrolu na terenie gminy policjanci zauważyli motorowerzystę, który poruszał się w sposób wskazujący na możliwość jazdy pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu okazało się, że motorowerem jechał 38-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Badanie wykazało u niego około 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Tego samego dnia policjanci wezwani zostali w związku ze zniszczeniem ogrodzenia na jednej z posesji. Na miejscu okazało się, że w w ogrodzenie wjechał ford prowadzony przez 36-letniego obywatela Polski, mieszkającego w Czechach. Badanie wykazało u niego blisko 1,8 promila alkoholu. Policjanci zabrali mu prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, grzywna i konieczność pokrycia kosztów naprawy ogrodzenia.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama