Dwie osoby jechały fordem fusion, który dzisiaj (niedziela, 18 lutego) dachował na drodze krajowej nr 5 w Dębrzniku.
Aktualizacja 13:40
Ruch odbywa się już normalnie.
Oryginalna informacja
Samochodem jechały dwie osoby Za kierownicą siedział 33-latek, mieszkaniec gminy Kamienna Góra. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na pobocze i doprowadził do dachowania. Nic mu się nie stało. Podczas badania trzeźwości wydmuchał 1,33 mg/l alkoholu, czyli 2,6 promila.

Samochodem, jako pasażerka jechała kobieta. Ponieważ skarżyła się na ból, przewieziona została do szpitala. Policjanci sprawdzili również jej trzeźwość. Miała 2,8 promila.
W tej chwili (godz. 10:30) ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze