Reklama

Pijani dachowali

Dwie osoby jechały fordem fusion, który dzisiaj (niedziela, 18 lutego) dachował na drodze krajowej nr 5 w Dębrzniku.

Aktualizacja 13:40

Ruch odbywa się już normalnie.

Oryginalna informacja
Samochodem jechały dwie osoby Za kierownicą siedział 33-latek, mieszkaniec gminy Kamienna Góra. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na pobocze i doprowadził do dachowania. Nic mu się nie stało. Podczas badania trzeźwości wydmuchał 1,33 mg/l alkoholu, czyli 2,6 promila.

Samochodem, jako pasażerka jechała kobieta. Ponieważ skarżyła się na ból, przewieziona została do szpitala. Policjanci sprawdzili również jej trzeźwość. Miała 2,8 promila.

Reklama

W tej chwili (godz. 10:30) ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama