Reklama

Pijani dachowali

Dzisiaj (niedziela, 24 marca) około południa na drodze Raszów - Miszkowice (tzw. trzydziestka) dachował volkswagen polo. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Nie wiadomo kto prowadził samochód.

 

Z ustaleń policji wynika, że polo jechało w stronę Miszkowic. Na łuku drogi kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował w rowie po drugiej stronie jezdni. Na miejscu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Obaj to mieszkańcy Kamiennej Góry. Jeden ma 48 lat, wydmuchał 1,41 mg/l alkoholu (odpowiednik 2,8 promila). Drugi to 32-latek, badanie wykazało u niego 1,15 mg/l alkoholu (2,3 promila). Policja ustala, który z nich prowadził pojazd. Przeszukany został teren w pobliżu miejsca zdarzenia w celu sprawdzenia, czy nikt inny nie brał w nim udziału.

Reklama

fot. użyczone

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama