Reklama

W sobotnią noc policjanci zostali poinformowani o pieszym poruszających się drogą ekspresową S3.

Gdy przybyli na miejsce zgłoszenia okazało się, że drogą pieszo porusza się 33-letni Czech. Wyjaśnił policjantom, że szukając pracy, chciał dostać się do miejscowości położonej kilkanaście kilometrów od granicy. Nie wyjaśnił, dlaczego idzie nocą i dlaczego porusza się pieszo drogą ekspresową.

Mężczyzna zdecydował się wrócić do Czech. Pomogli mu policjanci.

- Ta historia zakończyła się bezpiecznie z kilku powodów. Przede wszystkim bardzo dobre zachowanie zgłaszającego, który nie przejechał obojętnie obok pieszego, tylko poinformował służby. Natomiast kamiennogórscy policjanci, nie pozostawili mężczyzny na drodze, gdzie powodował zagrożenie - tylko pomogli 33-latkowi dostać się do granicy swojego kraju. - podsumowuje młodsza aspirant Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama