Psiak błąka się od dłuższego czasu po Lubawce. Śpi na trawie jest bardzo wychudzony. W stosunku do ludzi przyjazny, bardzo łagodny. {jcomments off}
Proszę o informacje czy ktoś zna może właściciela psa, lub chciałby go przygarnąć?
Obecnie przebywa w okolicy ul. Piastowskiej, Wodnej.
Psiak najlepiej czułby się w domu z ogrodem. Odnajdzie się zarówno jako pies do bloku, jak i głównie podwórkowy, z dostępem do ciepłych pomieszczeń podczas chłodów.
Tel: 694 683 788
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze