Reklama

Pierwszy zjazd

Aż dziewięć drużyn rywalizuje w Lidze Trampkarzy organizowanej przez Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze. Dzisiaj odbyły się pierwsze mecze.

Do rywalizacji na trzech boiskach stanęli piłkarze urodzeni w 2000 roku i młodsi. Runda jesienna złożona została z czterech turniejów, każdy podzielony został na trzy zjazdy (trzy lokalizacje).

Wyniki turnieju z 17.09.2014:
Krzeszów (Orlik):
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Pagaz Krzeszów 1-2
Pagaz Krzeszów - Orły Lipienica 14-0
Orły Lipienica - Włókniarz Chełmsko śląskie 1-8

Kamienna Góra (Orlik):
Lesk Sędzisław- Lesk Czarny Bór 0-3
Victoria Czadrów- Lesk Czarny Bór 4-3
Victoria Czadrów- Lesk Sędzisław 4-4
 
Pisarzowice (boisko):
Kwarc-Eko Pisarzowice - Czarni Przedwójów 8-2
Kwarc-Eko Pisarzowice - Gnejs Ogorzelec 3-0 walkower
Czarni Przedwojów- Gnejs Ogorzelec 3-0 walkower

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama