Reklama

Pierwszy z Lubawki

Na stronie PKW opublikowana został informacja o pierwszym komitecie wyborczym, który działać będzie na terenie gminy Lubawka.

Aktualizacja 22.08. 

KWW Ogniwo jest już zarejestrowane. Pełnomocnikiem wyborczym jest Tomasz Kulon.

Aktualizacja 17:18
Wśród komitetów zgłoszonych w delagaturze PKW w Jeleniej Górze jest:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ?OGNIWO? TOMASZA KULONA, nazwa skrócona KWW ?OGNIWO? TOMASZA KULONA, gmina Lubawka

Oryginalna informacja
PKW zarejestrowała KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI, nazwa skrócona KWW GMINA NASZ DOM-JAN ORZECHOWSKI. Pełnomocnikiem wyborczym jest Zbigniew Góralski.

Uzupełniona została informacja o KWW Marka Białeckiego. Pełnomocnikiem wyborczym w tym komitecie jest Anna Białecka.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama