Na stronie PKW opublikowana został informacja o pierwszym komitecie wyborczym, który działać będzie na terenie gminy Lubawka.
Aktualizacja 22.08.
KWW Ogniwo jest już zarejestrowane. Pełnomocnikiem wyborczym jest Tomasz Kulon.
Aktualizacja 17:18
Wśród komitetów zgłoszonych w delagaturze PKW w Jeleniej Górze jest:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ?OGNIWO? TOMASZA KULONA, nazwa skrócona KWW ?OGNIWO? TOMASZA KULONA, gmina Lubawka
Oryginalna informacja
PKW zarejestrowała KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI, nazwa skrócona KWW GMINA NASZ DOM-JAN ORZECHOWSKI. Pełnomocnikiem wyborczym jest Zbigniew Góralski.
Uzupełniona została informacja o KWW Marka Białeckiego. Pełnomocnikiem wyborczym w tym komitecie jest Anna Białecka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze