Reklama

Pierwszy turniej

Cztery drużyny wystartowały dzisiaj (sobota, 7 lipca) w I turnieju gry w bule o puchar sołtysa rozgrywanym w Krzeszowie.

 

Dzięki staraniom stowarzyszenia Optymistów Krzeszowskich, sołtysa i rady sołeckiej oraz mieszkańców Krzeszowa, zagospodarowany został teren przy wjeździe do Krzeszowa od strony Kamiennej Góry. Powstał teren zielony oraz boisko do gry w bule.

Dzisiaj, na nowym obiekcie, rozegrano został pierwszy turniej. Sędziowali i rad udzielali, doświadczeni zawodnicy i sędziowie z sąsiedniego powiatu.

Po zakończeniu turnieju podsumowany został projekt, w ramach którego w tym roku prowadzone były kolejne prace upiększające zakątek pod topolą, czyli miejsce rozgrywania zawodów.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama