Cztery drużyny wystartowały dzisiaj (sobota, 7 lipca) w I turnieju gry w bule o puchar sołtysa rozgrywanym w Krzeszowie.
Dzięki staraniom stowarzyszenia Optymistów Krzeszowskich, sołtysa i rady sołeckiej oraz mieszkańców Krzeszowa, zagospodarowany został teren przy wjeździe do Krzeszowa od strony Kamiennej Góry. Powstał teren zielony oraz boisko do gry w bule.
Dzisiaj, na nowym obiekcie, rozegrano został pierwszy turniej. Sędziowali i rad udzielali, doświadczeni zawodnicy i sędziowie z sąsiedniego powiatu.
Po zakończeniu turnieju podsumowany został projekt, w ramach którego w tym roku prowadzone były kolejne prace upiększające zakątek pod topolą, czyli miejsce rozgrywania zawodów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze