Krzeszowska grupa Sachiel wydała swój pierwszy profesjonalny teledysk. Zwycięzcy Must Be the Music nagrali film do utworu Po prostu walcz.
"Teledysk w reżyserii Macieja Gąsiorowskiego został nakręcony w Trójmieście oraz rodzinnym mieście zespołu Krzeszowie. W klipie są także ujęcia z występów w programie Polsatu "Must Be The Music. Tylko Muzyka"." - czytamy w opisie filmu
Zespół będzie można usłyszeć na żywo w Orient Expressie w Jeleniej Górze już 8 sierpnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze