W Zgorzelcu rozegrany został finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce. Po raz pierwszy w zawodach tej rangi medal w rzucie dyskiem wywalczył uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.
Kamiennogórską szkołę w tej konkurencji reprezentował Jakub Skotarczak. Rzucił dyskiem na odległość 33,25 m. Dało mu to trzecie miejsce i brązowy medal. Jednocześnie jest to nowy rekord szkoły, poprzedni też należał do Jakuba. Do srebrnego medalu zabrakło 20 cm.
Piąte miejsce w biegu na 100 metrów zajął Oliwier Matys, również uczeń SP1 Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze