Reklama

Pierwszy taki medal w szkole

W Zgorzelcu rozegrany został finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce. Po raz pierwszy w zawodach tej rangi medal w rzucie dyskiem wywalczył uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.

Kamiennogórską szkołę w tej konkurencji reprezentował Jakub Skotarczak. Rzucił dyskiem na odległość 33,25 m. Dało mu to trzecie miejsce i brązowy medal. Jednocześnie jest to nowy rekord szkoły, poprzedni też należał do Jakuba. Do srebrnego medalu zabrakło 20 cm.  

Piąte miejsce w biegu na 100 metrów zajął Oliwier Matys, również uczeń SP1 Kamienna Góra.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/06/2025 11:58
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama