Reklama

Pierwszy rocznik - galeria zdjęć

Dzisiaj (czwartek, 25 kwietnia) odbyło się pożegnanie uczniów klas czwartych techników tworzących Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

 

W ZSZiO uczy się w tym roku 694 uczniów. Absolwenci techników w asyście kolegów, koleżanek, zaproszonych gości przeszli spod szkoły na rynek.

W tym roku szkołę kończą absolwenci czterech klas. Szkołę kończy pierwszy rocznik techniku z innowacją logistyka w wojskowości. Uczniowie tej klasy otrzymali dzisiaj certyfikaty Ministra Obrony Narodowej. Na podstawie tego dokumentu są uprawnieni do skrócenia służby przygotowawczej, otrzymują dodatkowe punkty podczas naborów do szkół wojskowych.

Absolwentem Roku 2018/19 został Marcin Wojdacki, uczeń technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk z innowacją logistyka w wojskowości. Najlepszy absolwent ukończył szkołę ze średnią ocen 4,88.

Reklama

Marzena Machałek wyróżniła za wysokie wyniki w nauce Paulinę Dziubę i Kingę Lewandowską. Wśród najlepszych absolwentów znaleźli się również Marta Mordarska, Natalia Pukas i Ewa Obrzud.

Wyróżniony został Wojciech Filip, uczeń tej samej klasy co Absolwent roku, członek kadry narodowej juniorów w biahlonie.

Najwyższe wyniki kwalifikacji zawodowych ze wszystkich egzaminów zawodowych uzyskali: Szymon Atleński, Kamil Kiełbasa, Angelika Stolarczyk, Paulina Nowicka, Daniel Pilarski.

Uczestnicy zakończenia roku wysłuchali koncertu orkiestry reprezentacyjnej Akademii Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama