Dzisiaj (czwartek, 25 kwietnia) odbyło się pożegnanie uczniów klas czwartych techników tworzących Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.
W ZSZiO uczy się w tym roku 694 uczniów. Absolwenci techników w asyście kolegów, koleżanek, zaproszonych gości przeszli spod szkoły na rynek.
W tym roku szkołę kończą absolwenci czterech klas. Szkołę kończy pierwszy rocznik techniku z innowacją logistyka w wojskowości. Uczniowie tej klasy otrzymali dzisiaj certyfikaty Ministra Obrony Narodowej. Na podstawie tego dokumentu są uprawnieni do skrócenia służby przygotowawczej, otrzymują dodatkowe punkty podczas naborów do szkół wojskowych.
Absolwentem Roku 2018/19 został Marcin Wojdacki, uczeń technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk z innowacją logistyka w wojskowości. Najlepszy absolwent ukończył szkołę ze średnią ocen 4,88.
Marzena Machałek wyróżniła za wysokie wyniki w nauce Paulinę Dziubę i Kingę Lewandowską. Wśród najlepszych absolwentów znaleźli się również Marta Mordarska, Natalia Pukas i Ewa Obrzud.
Wyróżniony został Wojciech Filip, uczeń tej samej klasy co Absolwent roku, członek kadry narodowej juniorów w biahlonie.
Najwyższe wyniki kwalifikacji zawodowych ze wszystkich egzaminów zawodowych uzyskali: Szymon Atleński, Kamil Kiełbasa, Angelika Stolarczyk, Paulina Nowicka, Daniel Pilarski.
Uczestnicy zakończenia roku wysłuchali koncertu orkiestry reprezentacyjnej Akademii Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze