W drugiej kolejce IV ligi piłki nożnej lubawski Orzeł rozegrał wyjazdowe spotkanie z Piastem Żerniki.
W pierwszej połowie dominowali gospodarze. Już w 4" Maciej Babiec dał gospodarzom prowadzenie. W drugiej części spotkania gospodarze nadal wyprowadzali groźne akcje, ale dobrze spisywał się w bramce Damian Michno. Lepiej grali piłkarze Orła. W 51. minucie do wyrównania doprowadził Marcin Michnicki. W 85. minucie czerwoną kartką ukarany został Mateusz Wroczyński.
Piast Żerniki - Orzeł Lubawka - 1:1 (1:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze