Reklama

Pierwszy przejazd już w poniedziałek

Przypominamy, ze pierwszy przejazd w ramach bezpłatnego transportu mieszkańców Kamiennej Góry odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 28 stycznia.

 

Autobus wyruszy punktualnie o godz. 8.00 z przystanku przy ul. Jeleniogórskiej (parking naprzeciwko autokomisu), dalej pojedzie przez centrum miasta, do nowego cmentarza przy ul. Wałbrzyskiej, i z powrotem.

Wszystkie przystanki na trasie będą oznakowane. Znajdzie się też na nich rozkład jazdy autobusu.

Przypominamy też, że za przejazdy nie będzie pobierana opłata. W pierwszej kolejności z transportu skorzystać mogą uczniowie, emeryci i osoby niepełnosprawne. Wszyscy pozostali będą mieć prawo skorzystania z usługi w miarę wolnych miejsc w autobusie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama