Dzisiaj (wtorek, 10 grudnia) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się I Powiatowy Turniej Znajomości Języka Niemieckiego dla uczniów klas II szkół podstawowych.
Do turnieju zgłosiły się reprezentacje czterech szkół z powiatu kamiennogórskiego. Każda mogła wystawić dwie dwuosobowe ekipy.
Młodzi uczniowie mieli do wykonania siedem zadań sprawdzających ich wiedzę nabytą podczas dotychczasowej nauki języka niemieckiego. Część zadań drugoklasistom prezentowali podopieczni oddziału przedszkolnego działającego przy kamiennogórskiej "dwójce".
Nagrody książkowe w turnieju ufundowało starostwo, słodycze przekazała rada rodziców. Patronat nad turniejem objęła starostwa Ewa Kocemba, a zmaganiom drugoklasistów przyglądał się Tadeusz Rycharski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze