Dzisiaj (sobota, 12 września) we Wrocławiu na Pergoli przy Hali Stulecia odbył się I Bieg Para(mi). Wystartować mogły osoby niepełnosprawne na wózkach i handbikach oraz duety składające się z osoby niepełnosprawnej i opiekuna/biegacza.
Zawody wygrał Damian Piwowarski z Kamiennej Góry. Kamiennogórzanin pokonał 10 km na handbiku.
Imprezę zorganizowała fundacja FizjoTriTerapia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze