Reklama

Pierwsze zawody w biathlonie

W Jakuszycach odbył się Puchar Polski i Mistrzostwa Dolnego Śląska w biathlonie. Na starcie, w barwach UKN Melafir Czarny Bór, stanęli zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego, znani ze startów w narciarstwie biegowym z MUKN Pod Stróżą Miszkowice.



Wyniki z 16 grudnia
Młodzicy
10 miejsce Grzegorz Dereń

Młodziczki
3 Weronika Przemyślak
4 Amelia Jęczmieniak
7 Wiktoria Przemyślak
9 Weronika Mikołajczyk
11 Aleksandra Mikołajczyk
13 Weronika Leśniara

W grupie juniorów poza konkurencją wystartował Tomasz Jurczak (AZS AWF Wrocław) miał drugi rezultat.

Wyniki z 17 grudnia
Młodzicy
5 G. Dereń

Młodziczki
2 Weronika Przemyślak
4 Amelia Jęczmieniak
8 Wiktoria Przemyślak
9 Aleksandra Mikołajczyk
12 Weronika Mikołajczyk
15 Weronika Leśniara

Startujący poza konkurencją T. Jurczak miał drugi czas w rywalizacji juniorów. W juniorach, również poza konkurencją, startowała Karolina Trzaska (AZS AWF Wrocław), miała najlepszy czas.

Wyniki za stroną Polskiego Związku Biathlonu

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama