Dzisiaj (środa, 2 czerwca) na boiskach do piłki plażowej nad Zalewem w Kamiennej Górze odbyły się finały powiatowe w plażowej piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Była to pierwsza okazja do sportowej rywalizacji szkół po przerwie spowodowanej pandemią.
W rywalizacji dziewcząt zmierzyły się reprezentacje: SP Ptaszków, SP 1 Kamienna Góra, SP 2 Kamienna Góra.
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 15 pkt.
Wyniki poszczególnych spotkań dziewcząt:
SP Ptaszków ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra ? SP Ptaszków 2 : 0
Kolejność końcowa:
1. SP 1 Kamienna Góra
2. SP 2 Kamienna Góra
3. SP Ptaszków
W rywalizacji chłopców zagrały reprezentacje dwóch podstawówek z Kamiennej Góry.
Mecz rozegrany do 2 wygranych setów, do 21 pkt.
SP 2 Kamienna Góra ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
Do dalszej fazy rozgrywek awans uzyskała każda szkoła, która zdecyduje się na udział wyższego szczebla.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze