Reklama

Pierwsze zawody

Dzisiaj (środa, 2 czerwca) na boiskach do piłki plażowej nad Zalewem w Kamiennej Górze odbyły się finały powiatowe w plażowej piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Była to pierwsza okazja do sportowej rywalizacji szkół po przerwie spowodowanej pandemią.

W rywalizacji dziewcząt zmierzyły się reprezentacje: SP Ptaszków, SP 1 Kamienna Góra, SP 2 Kamienna Góra.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 15 pkt.

Wyniki poszczególnych spotkań dziewcząt:

SP Ptaszków ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra ? SP Ptaszków 2 : 0

Kolejność końcowa:

1. SP 1 Kamienna Góra
2. SP 2 Kamienna Góra
3. SP Ptaszków

W rywalizacji chłopców zagrały reprezentacje dwóch podstawówek z Kamiennej Góry.

Reklama

Mecz rozegrany do 2 wygranych setów, do 21 pkt.

SP 2 Kamienna Góra ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra

Do dalszej fazy rozgrywek awans uzyskała każda szkoła, która zdecyduje się na udział wyższego szczebla.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama