Wczoraj (czwartek, 13 lutego) reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zagrały w półfinale strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyna zagrała w składzie: Michalina Antoniewska (kl.2e), Kinga Czerny (kl.1a), Magda Gredes (kl.3e), Kamila Jaszczur (kl.1d), Beata Kita (kl.3e), Monika Kluczyńska (kl.3e), Magda Król (kl.1a), Kinga Kwiatek (kl.3a), Monika Migacz (kl.2e), Anna Pajor (kl.2b), Karolina Pocha (kl.3e), Aleksandra Solarz (kl.3c), Karolina Trojankowska (kl.1d), Olga Więcławska (kl.2a). Opiekunem drużyny był Maciej Latawiec.
Dzieczęta z ZSO wygrały turniej i awansowały do finału strefy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze