Reklama

Pierwsze w półfinale

Wczoraj (czwartek, 13 lutego) reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zagrały w półfinale strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych.


Drużyna zagrała w składzie: Michalina Antoniewska (kl.2e), Kinga Czerny (kl.1a), Magda Gredes (kl.3e), Kamila Jaszczur (kl.1d), Beata Kita (kl.3e), Monika Kluczyńska (kl.3e), Magda Król (kl.1a), Kinga Kwiatek (kl.3a), Monika Migacz (kl.2e), Anna Pajor (kl.2b), Karolina Pocha (kl.3e), Aleksandra Solarz (kl.3c), Karolina Trojankowska (kl.1d), Olga Więcławska (kl.2a). Opiekunem drużyny był Maciej Latawiec.

Dzieczęta z ZSO wygrały turniej i awansowały do finału strefy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama