Zarząd powiatu kamiennogórskiego przyznał pierwsze stypendia naukowe i sportowe w ramach programu Ambasador Ziemi Kamiennogórskiej.
Stypendia naukowe otrzymali: Sylwia Chronowska (Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze), Mateusz Chłąd (Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze), Julita Czoch (Technikum przy ZSZiO w Kamiennej Górze). Stypendium sportowe otrzymała Majka Germata (Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze).
Stypendia przyznane zostały na podstawie uchwały podjętej przez radę powiatu w czerwcu. Listę rankingową stworzyła komisja złożona z radnych i urzędników.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze