W Osrblie odbywają się Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie. Uczestniczy w nich zawodnik z powiatu kamiennogórskiego.
W piątek (1 lutego) biathloniści startujący w kategorii junior młodszy rywalizowali w sprincie. Najlepszym Polakiem był Wojciech Janik. Grzegorz Dereń, wychowanek MUKN Pod Stróżą zajął 73 miejsce. Sklasyfikowanych zostało 110 zawodników.
Dla G. Derenia był to pierwszy start na Mistrzostwach Świata Juniorów.
Wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze