Trwa zgłaszanie komitetów wyborczych, które będą wystawiać kandydatów w wyborach samorządowych.
Wśród komitetów ogólnopolskich zawiadomienie złożyła już m.in Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke, PSL i PO.
Do komisarza wyborczego w Jeleniej Górze zgłosiły się pierwsze komitety z powiatu kamiennogórskiego. Zawiadomienie o utworzeniu komitetu złożyły do tej pory 24 komitety w tym: Komitet Wyborczy Wyborców "Razem KG" (pełnomocnik Radosław Oleksiak) oraz Komitet Wyborczy Wyborców "Niezależni" z pełnomocnikiem Radosławem Markowskim.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze